Херсонські каратисти вибороли два «золота» на чемпіонаті України

Каратисти дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Херсонської міської ради успішно виступили на Чемпіонаті України з кіокушин БуДо карате, який відбувся в Одесі. Спортсмени здобули дві золоті нагороди.

Про це повідомили у Херсонській міській військовій адміністрації. Чемпіонат України з кіокушин БуДо карате зібрав в Одесі спортсменів із різних регіонів країни. Херсон на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ «Спартак», яких підготували тренери Анатолій Фокін та Сергій Всеволодов.

Переможницею у розділі «куміте» стала Людмила Діденко, яка виборола золоту медаль у своїй категорії. Ще одну перемогу для Херсона здобув Максим Каспрівський, який посів перше місце у розділі «ката».

Херсонські каратисти стали чемпіонами України з кіокушин БуДо карате
Фото: Херсонська МВА.

Також у чемпіонаті взяли участь Максим Дрібнич та Дар’я Кострик. У своїх категоріях спортсмени зупинилися за крок до призових місць та посіли п’яті місця.

До слова, у Херсонській МВА привітали спортсменів і тренерів з успішним виступом та побажали їм нових перемог на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеські спортсмени здобули “золото” та “срібло” чемпіонату Європи з козацького двобою

Фото: Херсонська МВА.

Пов'язані записи

Проводила голосування під час псевдореферендуму в селі Станіслав: реальний вирок жительці Херсонщини

Суд оголосив вирок жінці, яка під час незаконного референдуму у 2022 році обходила будинки зі скринькою для голосування в селі Станіслав. Доведено, що у вересні 2022 року, під час тимчасової…

Подробиці
Окупанти з дрона вбили енергетика в Херсоні

Під час проведення ремонтних робіт у Херсоні загинув працівник енергетичної компанії – ворог скинув на чоловіка вибухівку з дрона. За інформацією пресслужби обласної прокуратури, це сталося 10 червня близько 13:40…

Подробиці