Херсонське управління транспорту не змогло обрати у кого придбати 16 нових автобусів

Автор: Аркадій Ліснічук 11 Апр. 2019 12:10

З самого початку багатомільйонний тендер на придбання 16 нових автобусів для управління транспорту Херсонської міськради отримав скандальний характер.

Майже одразу після оголошення тендеру на суму понад 36,2 млн грн один із учасників тендеру подав скаргу до антимонопольного комітету. На думку директора фірми, замовник, тобто управління транспорту, встановив такі вимоги, які звужують коло потенційних учасників. Також є підстави вважати, що управління транспорту перебуває в прямомій змові з виробником автобусом «Еталон». Автобуси тільки цієї марки підходять під умови тендера.

Скандал навколо даного тендера продовжився й після оприлюднення результатів аукціону. Одразу всі п’ять учасників тендеру поголовно отримали відмови.

У протоколі звіту засідання тендерного комітету йдеться, що більшість учасників отримали відмову через допущення помилку у тендерні документації та невідповідності автобусів, які компанія пропонували поставляти у Херсон.

Найцікавіше, що компанія ТОВ «Еталон авто» також отримала відмову через допущення помилки у документації, яку вони надали на розгляд тендерному комітету. Зазначимо, що саме цю компанію пов’язували із тим, що вона вступила у попередню змову із управлінням транспорту Херсонської міськради.

Приєднуйтеся до нас:

Справа Лагути. У чому насправді підозрюють ексголову Херсонщини?

Як вижити в полоні. Поради військових на прикладі історії виховательки з Херсона Олени Наумової

Кадетські класи та юнармія: як росіяни вербують херсонську молодь у тимчасовій окупації

«Відбирали немовлят, щоб вивезти в Москву»: хто допомагав викрадати дітей-сиріт у Херсоні