Двоє депутатів Верховної Ради України, які представляють Херсонщину: Вікторія Вагнєр та Павло Павліш, отримають безкоштовно приміщення, де будуть знаходитись їхні громадські приймальні. Саме такий проект рішення буде розглянуто на черговому засіданні сесії Херсонської облради, яка відбудеться 18-го жовтня.
Згідно із документом, їхні приймальні будуть знаходитись у самому центрі Херсона, а точніше за адресою: проспект Ушакова, 47. Так, на першому поверсі адмінбудівлі в користування Вагнєр буде передано кабінет №113 та 114, а Павлішу – кабінет №115. Також відомо, що їм надається право займати приміщення до закінчення повноважень народного депутата.
Нагадаємо, що обоє депутатів у Парламенті представляють президентську партію «Слуга народу». Павліш до ВР пройшов за виборчим округом №182, а Вагнєр отримала впевнену перемогу в 183 окрузі.
Тэги: