Херсонців попереджають про нові випадки дистанційного мінування міста

Ворог продовжує практику дистанційного мінування на Херсонщині, зокрема і в обласному центрі. Поліція попереджає про нові випадки.

Сьогодні, 19 травня, до правоохоронців надійшла інформація про мінування ворогом території Херсона. Громадяни повідомили про наявність ймовірно вибухонебезпечних предметів у Центральному районі. Зокрема, на розі проспекту Національної гвардії (Адмірала Сенявіна) та вулиці Джона Говарда (Некрасова).

Поліцейські закликають херсонців не пересуватися вказаним районом. Територія мінування може бути значно більшою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог значно активізував дистанційне мінування Херсонської громади – Шанько

Фото: Поліція Херсонщини.

Пов'язані записи

Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці
Катували жителів Херсонщини: оголошено вироки двом росіянам – «сенатору» й поліцейському

Суд заочно оголосив вироки двом росіянам за катування у 2022 році мирних жителів Херсонщини – нелегальні ув’язнення та «вибиття» показань. Один із російських злочинців – 49-річний житель Московської області, який…

Подробиці