Ворог продовжує практику дистанційного мінування на Херсонщині, зокрема і в обласному центрі. Поліція попереджає про нові випадки.
Сьогодні, 19 травня, до правоохоронців надійшла інформація про мінування ворогом території Херсона. Громадяни повідомили про наявність ймовірно вибухонебезпечних предметів у Центральному районі. Зокрема, на розі проспекту Національної гвардії (Адмірала Сенявіна) та вулиці Джона Говарда (Некрасова).
Поліцейські закликають херсонців не пересуватися вказаним районом. Територія мінування може бути значно більшою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог значно активізував дистанційне мінування Херсонської громади – Шанько
Фото: Поліція Херсонщини.









