Додому повернулися 8 захисників з Херсонщини, які перебували в російському полоні з 2022 року

З російського полону звільнили 160 українських військових, серед яких жителі Херсонщини.

“Маю справді радісну новину для Херсонщини. У межах сьогоднішнього обміну з російської неволі додому повернулися вісім наших земляків, які перебували у полоні з 2022 року. Серед них – воїни Державної прикордонної служби, Військово-Морських сил, Десантно-штурмових та Сухопутних військ”, – розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Він додав, що наймолодшому захиснику – 27 років, найстаршому – 41.

Фото ілюстративне, Володимир Зеленський

Пов'язані записи

Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл на Херсонщині: 13 людей постраждало

26 червня під ворожими обстрілами перебували насалені пункти Херсонщини. Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл: Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Інженерне, Киселівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Станіслав, Олександрівка, Софіївка, Широка Балка,…

Подробиці
У Зимівнику внаслідок артобстрілу поранено комунальника

27 червня окупанти атакували Зимівник. Ворог бив з артилерії. Як повідомили у Херсонській ОВА, внаслідок артилерійського обстрілу постраждав працівник комунального підприємства. У 60-річного чоловіка діагностували мінно-вибухову травму. В ХОВА додали,…

Подробиці