Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Серед звільнених: військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили країну на різних напрямках фронту, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

«Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Перевіряємо кожне прізвище. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – наголосив Володимир Зеленський.
Президент подякував усім, хто працює над обмінами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 75-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися 186 українців (ФОТО)
Фото: Володимир Зеленський








