Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Україна повернула з полону 160 військових

Серед звільнених: військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили країну на різних напрямках фронту, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Україна повернула з полону 160 військових

«Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Перевіряємо кожне прізвище. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент подякував усім, хто працює над обмінами.

Україна повернула з полону 160 військових

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 75-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися 186 українців (ФОТО)

Фото: Володимир Зеленський

Пов'язані записи

«Миколаївський диктант» написали вчетверте: цьогоріч його присвятили зоопарку

У Миколаєві відбулося четверте написання «Миколаївського диктанту», який традиційно проводять напередодні Дня Конституції України. Цього року текст присвятили 125-річчю Миколаївського зоопарку – одного з найстаріших в Україні. Про це повідомили…

Подробиці
ООН заявила про гуманітарну катастрофу в окупованих Олешках і Голій Пристані

Тисячі мирних жителів окупованої частини Херсонщини залишаються фактично відрізаними від світу. Через постійні атаки безпілотників, мінну небезпеку та відсутність безпечних шляхів евакуації люди не можуть отримати продукти, медичну допомогу чи…

Подробиці