4 листопада о 22:17 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння хвойної підстилки у 5-му кварталі Каховського лісового господарства. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонській області.
За місцем виклику оперативно прибули рятувальники 13-ї ДПРЧ і приступили до гасіння лісової низової пожежі. О 22:42 займання локалізували, а о 23:03 на площі 200 кв.м ліквідували.
Оскільки загоряння сталося біля гаражного кооперативу, завдяки вчасному повідомленню рятувальники не допустили перекидання вогню на гаражі, зазначили у обласному управлінні ДСНС.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: