Херсонцям з інвалідністю нададуть допомогу в Миколаївському центрі реабілітації

Херсонцям з інвалідністю нададуть допомогу в Миколаївському центрі реабілітації
Фото ілюстративне
Автор: Ганна Власенко 19 Мар. 2023 11:55

Війна – страшне випробування для всіх. Але діти, яким довелося на власні очі побачити та відчути всі страхіття жорстокої агресії з боку Росії, потребують особливої допомоги. Також додаткової уваги з боку спеціалістів потребують і люди з інвалідністю.

У Миколаєві з 15 лютого 2023 року працює міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, повідомляє прес-служба Миколаївської міськради. Наразі реабілітацію вже проходять близько 40 людей. З них 5 дорослих, решта – діти різного віку.

Звернутися за допомогою до закладу можуть діти та люди з інвалідністю, які зареєстровані в Миколаєві, або є внутрішньо переміщеними особами, зокрема й із Херсонщини.

«Кожному відвідувачу підбирають окрему програму реабілітації. Комісія вивчає рекомендації лікарів та відповідно до діагнозу призначає заняття. Є лікувальна фізкультура, масаж, заняття з психологом, логопедом, дефектологом, реабілітологом, психіатром та іншими фахівцями», – розповів директор закладу Роман Крайнік в коментарі Українському радіо Миколаїв.

Відділення центру розташовані в трьох районах міста: Інгульському, Корабельному, Заводському. Заявку треба подати до управління соціальних виплат та компенсацій району проживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша дитина, протезована в Україні. Марині з Херсонщини удосконалили протез: тепер він – мов справжня ніжка

Адреси управлінь соціальних виплат та компенсацій у Миколаєві:

- Центральний р-н: вул. Декабристів, 25, телефон: (0512) 47-31-66;

- Інгульський р-н: вул. Миколаївська, 26, телефон: (0512) 58-61-21;

- Заводський р-н: вул. Морехідна, 9, телефон: (0512) 40-91-28;

- Корабельний р-н: вул. Новобудівна, 1, телефон: (0512) 60-09-05.

Після оформлення документів фахівці центру готують для заявника індивідуальний план роботи. Поки що спеціалісти проводять лише індивідуальні заняття. Однак невдовзі планують набирати групи для реабілітації, адже заяв надходить все більше. 

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки