День 868. 10 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 868. 10 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Июля 2024 20:05

Вчора ранок почався з обстрілу, день завершився гарячим дощем і шквальним вітром. Дерева лежать.

***

Карколомний шлях тетяни томіліной від безробітної божевільної в Україні до Жанни Д'Арк) на росії. Воістину, дивовижна свобода відкрилась для херсонських дурачків на лівобережжі: хочеш бути Наполеоном чи Капітошкою - не питання) Тупо соціальний експеримент на здатність шизофреніків керувати окремо взятим регіоном.

***

Раніше в Херсоні говорили, що в Одесі Потьомкінські сходи ведуть у море, а в Херсоні – в океан. В Херсоні вже немає ні сходів, ні Потьомкіна, а Океан ще береже свою вивіску. А ось підвал в Океані заліковий - гарне бомбосховище могло б бути. А ні.

***

Показав на кордоні чужий паспорт на людину, яка зовсім на нього не схожа, і спокійно виїхав у Європу. А навіщо Україні електронний реєстр, біометричні дані? Якісь телепні через Тису пливуть. Ось так зручніше.

***

Сьогодні у багатьох користувачів Фейсбук вискакує про "вас буде заблоковано". Ще вчора я побачив діч - у мене вся стрічка була одні рекомендації. Тому, не панікуємо, скоріш за все алгоритми трохи глючать.

***

Цинізм осатанілих зашкалює!
На ланчі, який влаштувала рф після засідання радбезу, де обговорювалося питання обстрілу "Охматдиту", основним блюдом в меню було "котлети по-київські"

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів