День 867. 9 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 867. 9 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 09 Июля 2024 20:00

Прийшов з виходу, там не було зв'язку. Прочитав новини. Невимовна жаль за цивільними людьми і дика ненависть до ворога. Я цей гній бачу щодня. Тільки повне їх знищення. Там нічого святого не було і не буде, ніколи.

***

А вони читають про все, що відбувається в Україні і думають: "Ой, да что там они нам угрожают и проклинают, мы великая страна, у нас бомба есть, нам ничего не страшно".

Наївні. Це ж на віки! Незалежно від кінцевого варіанту цієї війни. Будь де: у них вдома, на їхніх вулицях, на курортах, в лікарні, в аптеці, в гастрономі, в будь якій країні світу, при будь якій нагоді, включно з їхніми родичами, симпатиками, всіх, без виключень... Ми їх впізнаєм по голосу.

 Чекайте.

***

Якось мало згадується, що  пологовий будинок "Ісіда" став другим медичним закладом із дітьми, який постраждав через окупантів 8 липня. Вчора було попередньо відомо про 7 загиблих там.

***

Нещодавно запитала у Гугла, яка відстань від Херсона до Скадовська. Напряму -62 км, по дорогам 742 км. Я була в шоці, бо ж звикла, що 90. А потім зрозуміла, що ж не залишилось мостів через Дніпро і потрібно буде обїзджати через Запоріжжя. А до В.Копанів напряму 33 км, а по дорогам шістьсот з чимось. Орки руйнують не тільки мости, а й розділяють міста, що були поруч сотнями км.

***

Тиждень не писала. Нічого. Що не день, то втрати, зради, біль, злість...

Загинув Василь Паламарчук. Біль не відпускає...В Олешках біда.. Все палять. Все горить... ліси, хати...суки цапня планують знищити вщент. Херсон нищать..болить...

Вчора ОХМАТДИТ.... Тварі...

На фоні цього влада хоче зробити в школі уроки щастя. Верх цинізму. Виглядає як знущання...  Не уроки мужності, честі і відваги, не уроки пам'яті, а щастя. Це ж таке щасливе дитинство в українських дітей....

***

З тимчасово окупованого міста Олешки на лівобережжі Херсонщини виїхало майже все молоде населення та в основному залишились люди похилого віку.

***

Контрасти Херсона.

Працювати в вишиванці та бронежилеті. Працювати під обстрілами, роблячи місто чистішим. Забивати вікна OSB - та прикрашати територію українськими прапорами.

Незважаючи на рани від ворожих обстрілів - місто яскраве, чисте та гарне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів