День 866. 8 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 866. 8 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 08 Июля 2024 19:40

Ще один страшний день для України... Охмадіт, Київ.
Найскладніше бачити, коли страждають діти...

***

Новин яких вам не вистачало: В украинских школах с сентября появятся "Уроки счастья", — Елена Зеленская.
Мабуть Гусев зараз щасливий, що його починання живуть.

***

Випускники Херсона, які на 200 балів здали НМТ у 2024 році . До повномасштабної війни була традиція їх відзначати та їх учителів. Цього року я про це не чула. На жаль. Людський капітал - це головне, а стіни можна відбудувати. Звісно, гуманітарка - це добре, результат видно відразу і у звітах, і в людських руках, а цей капітал треба плекати, а результат - через роки можна лише усвідомити, але без нього не буде молоді в Херсоні, не буде гомону дітей.

***

Прифронтова Херсонщина. Попри постійні тривоги, обстріли та спеку люди господарюють на своїх присадибних ділянках. Вирощують овочі та фрукти, піклюючись про квіти, готують смаколики на зиму. Це їх земля, їх дім, вони не збираються його покидати, тримаються свого до останнього. 

*** 

А "Зерновий коридор" таки активно працює. Черга суден - скільки сягає зір. І це реальний вагомий аргумент на користь того, що смердючий карлік пукін вже ковтнув... Дякую і нашим, які дотичні до цієї справи, і партнерам, які забезпечили захист цього проекту.

Цей працюючий "коридор" ще раз довів - там, де великі гроші, там все можна вирішити без війни, бо багато зацікавлених осіб і країн. І поки власникам великих грошей незрозуміло, чи є можливість в Україні заробити великі гроші, то війна тут буде тривати, бо нема зацікавлених в її завершенні.

*** 

Я зараз біля Охматдиту, приїхав допомагати. Люди привезли дуже багато води. Біля кожного входу в лікарню тисячі бутилів, сфотографував поки була можливість, тут менша кількість.

Дуже багато людей, які готові допомагати.
Хоча ще більше поліції, дснс і цивільні іноді тільки можуть заважати.
Але згуртованість народу неймовірна.

***

Чисто маніфестні удари по Охматдіту і лікарському центру в районі метро Лівобережна. Напередодні саміту НАТО.
Це їм посланий месседж. "Мы знаем, что вы импотенты" - українською кров'ю пишуть росіяни.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів