День 858. 30 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 858. 30 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 30 Июня 2024 19:30

Рано чи пізно ми всі розуміємо, що матеріальні блага нічого не варті...
Головне: мир, бути здоровим і бачити здоровими рідних людей...

***

Тернопільський твікс.
Я бачила захід сонця на Санторіні (кажуть, там найкрасивіші заходи сонця у світі - прибрехують). Я бачила тумани Бергамо - було магічно. Я думала, що пік краси я вже бачила. Але вчора дорогою з Києва я просто заціпеніла. Бо ввечорі був туман+захід сонця. Українська краса таки особлива, ото як наздожене - і все, ти стоїш і сльози.
На Санторіні не плакала.

***

Рівно два роки не був на острові, де знаходиться мій рай.
З початку окупації Херсона й до 30 червня 22 року перебував майже постійно там, уникаючи дуже небажаних зустрічей з «ввічливими орками».
Місце сили, яке притягує в усьому.
І захищає. І надихає.
Локація перезавантаження.
Ерефівці затопили все по маківку, зруйнували та наостанок замінували.

***

Тут Львів'яни у соцмережах скаржаться на неймовірну спеку до 40 градусів. Херсонці вже знають де заховатися від спеки, тому даю львів'янам два херсонських лайфхаки:
1. Сходити в гідропарк біля Львівського морського порту.
2. Заховатися від спеки у Львівському метрополітені.
Херсонці завжди так роблять. Жартують)

***

Королюка, миловидна вуличка посеред приватного сектору Тавріка. Через декілька кварталів щось димить так, що, напевно, і з Білозерки видно, постійно навколо лунають вибухи, чи то вильоти, чи прильоти. А бабуся все одно поливає і без того прекрасний газончик.

***

Час іде. Перед херсонським будинком згорілу через обстріл автівку вже майже повністю поглинула рослинність. Здається, що так було завжди. Але ні.

***

Фраза: "Всі постраждали однаково" ображає жителів окупованих, деокупованих і прифронтових регіонів. Не просто ображає, а неймовірно дратує та генерує потужну агресію.
І зараз, і потім, якщо закінчиться війна, я б рекомендував не вживати цю фразу в розмовах з жителями найбільш постраждалих регіонів, щоб запобігти неприємним ексцесам. Більш того, якщо нова/стара/будь-яка післявоєна українська влада не приділить цим регіонам і людям максимальної уваги і не компенсує втрати житла і майна, то та влада буде мати величезні проблеми, включно з агресивними акціями протесту і непокори. Цим людям вже нема чого втрачати, бо вони все вже втратили. Вони нагадають владі і про зраду 24.02.2022, і про продані Херсон, Мелітополь, Маріуполь, і про окупацію без єдиного "зеленого" коридору, і про потоп, в якому потонули тисячі людей на лівому і правому березі Дніпра (а не 36-ть, як заявлено), і незахищений від артрозтрілів впритул правий берег і про КАБи на їх беззахисні голови в Харкові, і про ще багато чого.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів