День 848. 20 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 848. 20 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 20 Июня 2024 19:45

Останні пів години активно криють артою Дніпровський район та Зеленівку. Жодної інформації в новинних каналах немає. Будьте обережні. Не пересувайтесь вулицею. Попередьте близьких.
Між звуком виходу та прильотом 3 секунди.

***

Увага! Будьте пильні! Злом акаунтів! Сьогодні моя родичка, яка розмовляє українською, "надіслала" мені прохання підписати петицію і лінк на петицію, а також відео з поясненням, як зайти і т.д. Все чьотєнько, українською, (на відео не натискав, бо й так добре знаю, як то робити) а от лінк виявився "лівим". Оглянувши інтерфейс, побачив деякі "нєсостиковочкі" і кнопку "Підписати", звісно ж, тиснути не став. Бо знаю цей сайт і його особливості, а багато людей не знають... Написав родичці, що якось це виглядає підозріло, відповіді не отримав. Подзвонив через цей же месенджер - тиша. Подзвонив іншим способом і дізнався, що її месенджер зламали і розсилають цю лабуду усім її контактам, щоб зламати і їхні. Встановив двоетпну перевірку, про всяк випадок. Ворог вчить українську, не треба його недооцінювати.

***

Кринки. Paшucти за своїми власними підрахунками втратили на кринковському плацдармі більше двух тисяч голів. За нашими власними підрахунками десь воно так і є.
Слава морській піхоті України!

***

Зрадник, ексдепутат Херсонської обласної ради від президентської партії Слуга народу, аграрій і татусин пиріжечок Данило Репілевський, про якого я писав не раз, знявся в пропагандистському сюжеті російських окупантів.
Сюжет подивилися люди, які дуже добре знайомі з Данилом Репілевським. Далі їх пряма мова:
«Глаза "потухші", став лисий, старий.
Щось не чути ентузіазму в голосі.
Може, його примушують говорити на камеру. Схуд, може бомжує на "межигірї", додому не їзде. Зверни увагу, що на носі змазані синяки, і ніс у нього опухший.
Ми добре його знаємо: його уподобання, стиль життя, поведінку, манеру говорити, тощо.
Зараз його не впізнати, це реально «старий дід».
Якщо б відео було б звуку, впізнати його було б важко».

***

Суд заборонив партію Наш край, бо "окремі екскерівники та функціонери цієї політсили причетні до проведення підривної діяльності проти України"
Партія соратника Порошенка Віталія Ковальчука, на мінуточку!
ну і да, так можна будь яку партію заборонити. У нас на Херсонщині є колаборанти і з ЄС і з Слуги народу.

***

Ну чим я ще можу відповісти на оці нічні обстріли градами по моєму місту? Тільки закинути на дрони для винищення їхньої техніки і ще трохи БФ Свої на імпланти пораненим.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів