День 831. 3 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 831. 3 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 03 Июня 2024 19:45

Щось тема про людей пенсіонного віку дуже масово розповсюджує наратив відсталих людей і ждунів... Всі таки є, як і серед будь-якого віку українців...Тож - не треба!!!

***

Друга година ночі.
Вже яку добу без зупинки?
Господи, збережи нас!!!

***

Так приємно розуміти, що цю партію гри в ІПСО пропагандиські клоуни рф програли і тепер, передбачувано, сліпо копіюють.
Ми вчасно попередили щодо підготовки фальсифікацій відео "з того боку" і вони у судомах намагаються включити режим "сам дурак". Які ж ви вбогі...
Особливо цинічно виглядають ці заяви про Херсон, по якому і так прилітає, лише фільмуй.

***

Незважаючи ні на що, ягідний сезон у Херсоні розпочався!!!
І обіцяє бути непоганим...

***

Доброго ранку! Ви ще в ліжку? А ми вже на спортмайданчику. І ніщо нас не зупинить. Після розминки мужичок пішов на турнік і зробив 3 підйом-переворотом, скльопку і вихід на одну. Пробував на дві - не вийшло. Сказав, що це він так від стреса рятується - фізкультурою.

***

О 3 ночі двічі прилетіло так, що ліжко ходуном пішло і штукатурка трішки посипалась. Вранці дід ось знайшов маленький уламок біля воріт. Пам'ятаю часи, коли недооцінював смертоносність цієї дрібноти. У бойовиках, коли в декількох метрах від героїв прилітає, вони просто епічно гепаються, в ту ж секунду встають і біжать. Ага... на початку війни прилетіло у сусідній двір щось розміром з мінометний снаряд, знесло до біса металеві забори навколо, пролетіло увесь наш двір наскрізь і зробило решето з відра у криниці. Перебування на відкритому місці навіть у 30 метрах від того прильоту було б гарантованою смертю або каліцтвом.

***

На Херсонщині жителі села Свободне відзначили 100-річчя заснування населеного пункту, яке нині входить до Кочубеївської громади. Село двічі проходило окупацію - в минулому столітті, і в березні 2022 року. Нині в селі перебуває 90 осіб.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів