Чорнобаївка – село, що стало легендою: який вигляд воно має сьогодні (фото)

Чорнобаївка – село, що стало легендою: який вигляд воно має сьогодні (фото)

Автор: Ян Ярчук 05 Май 2024 14:00

Легендарна Чорнобаївка. Це невеличке село на Херсонщині водночас стало символом української незламності та пеклом для росіян. В Україні вже, мабуть, і не знайдеш людину, яка б не чула про Чорнобаївку. Про село складали пісні, вірші та навіть меми.

Там розташований Херсонський аеродром, територію якого російські окупанти використовували як базу для розташування своєї техніки. І саме там росіянам знову і знову показували, як квітне «бавовна», а точніше – 26 разів! Таку кількість ударів по ворожим позиціям озвучували в Збройних силах України.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Серце міста посічене снарядами: який вигляд нині має Берислав

У село завітав журналіст «Гривни», який зробив декілька фото, аби передати атмосферу незламної Чорнобаївки.

За словами журналіста, перше, що потрапляє на очі, ще на під’їзді до села, – це синьо-жовті прапори, що добре видні ще з траси. Біля центральної колонади створено меморіальний комплекс жителям Чорнобаївки, які загинули, захищаючи незалежність України. 15 Героїв!

У об’єктив нашого журналіста також потрапив настінний живопис, що у селі всюди. «Кажи паляниця» та «Доброго вечора ми з Чорнобаївки» – фрази, що вже стали історичними. Патріотично-переможно – так можна було б описати атмосферу, що створюють ці малюнки.

Велично на фоні блакитного неба постає й храм Казанської ікони Божої Матері, що, до речі, був пошоджений внаслідок обстрілу російськими військами минулого року.

Попри те, що ворог продовжує періодично обстрілювати Чорнобаївку, видно, що місцеві дбають про село: трава – скошена, вулиці – чисті та доглянуті.

Легендарна Чорнобаївка живе на зло ворогу, а місцеві жителі – чекають на Перемогу!

Фото: «Гривна»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів