У херсонському гуртожитку після підтоплення люди ще досі живуть без електрики та газу
У херсонському гуртожитку по вулиці Михайлівська через підтоплення внаслідок підриву російськими військовими Каховської ГЕС немає електрики та газу. У таких умовах люди живуть чотири місяці. Вони не знають, коли відновлять комунальні…



















