Раз вже режим тиші нереальний в сучасній війні, то помолимось за наших морпіхів, які активно бʼють ворога вже на лівому березі біля Херсону.
На той напрямок постійно потрібні човни і мотори. Раптом, хтось щось знає, чи має.
***
Сьогодні побачила рекламу баку для сміття європейської якості. Ну це вже занадто, бак для сміття, який виробляється в Україні, а якість європейська. Все починалось з євроремонту, євровікон, євромеблів, а далі буде, вибачте, туалетний європапір.
Чому вважають, що ця приписка підніме рівень товару чи послуги.
Чому ми, сама роботяща нація, самі креативні, які можуть зробити будь що і будь з чого повині принижувати рівень майстерності свого народу. Чому виробникам Баку для сміття соромно написати що це Українська якість.
Дуже хочеться щоб ми просували своє, рідне, з повагою ставились до нашого виробника і навіть ті хто знаходиться за кордоном пишалися своєю державою і могли говорити «це наше, Українське!».
***
Бабай всьо! На Запоріжжі ліквідовано відомого російського терориста Алєксандра Можаєва на прізвисько Бабай.
Ще у 2014 він разом з бандою Гіркіна захоплював Слов’янськ і розпочинав війну в Україні. Відплата знайшла його майже через 10 років.
***
Це я сиджу й афігіваю від того, що:
замість нормальних медіа, у нас тепер Труха, Джокер і Вертикаль;
люди слухають досі Жданова, Арестовича та іже з ними
молодь все одно слухає російське музло;
державні відзнаки в нас отримують тарологи й демонологи;
люди пишуть некрологи за Сивохо і ставлять сльозливі смайли;
ДБР робить СМС-розсилки, ніби умисно дратуючи людей на тлі надмірно розкішного весілля працівниці;
люди гонять на Байдена, бо він в Ізраїль полетів на другому тижні війни, а в Україну через рік;
люди просто ходять на роботу і називають себе вояками економічного фронту. Може, вам орден дати?
Нічого не забула? Допишу якщо що.
А поки “зупиніть на світлофорі планету, я вийду”.
***
Якщо б рахунок мені виставила національна газова компанія, я б так собі здивувалася б, але Херсонгаз!!!…, працівники якого, сподіваюся, знають ситуацію в місті…
Отримала рахунок у майже 2 тисячі гривень на поставку газу в мій затоплений і повністю оголений будинок зі зруйнованою стіною, на якій – обрив газової труби…
А взагалі на вулиці Богородицькій в затоплених будинках газопостачання немає! І люди там не живуть!!!!!!!!!!!!!!
Що, менеджери Херсонгазу – не в курсі?
***
Російський «агітпром» у снаряді
Сьогодні окупанти випустили снаряд по одному з населених пунктів правобережжя. Але замість боєприпасів – довкола розсипалися агітки.
«Удар» по свідомості наших військових «прицільний»: пишуть, що воюємо ми за Америку, що потрібно «зробити правильний вибір і воззʼєднатися з братнім народом і спільно боротися з фашизмом, як колись це робили діди та прадіди».
От як ще пояснити фашистам, що вони і є фашистами?!
Що ж, паперу не пожаліли. Для розпалювання багаття згодиться. Та й текст вже більш грамотно написаний. Так московити скоро опанують українську.









