«Протезна реабілітація» та допомога у відновленні: Миколаївщина та японська префектура підписали Меморандум про співпрацю
У рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва, 4 грудня начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та очільник префектури Хіоґо у Японії Сайто Мотохіко підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо допомоги у відновленні…



















