Ліфт для людей з інвалідністю – рух без обмежень та перешкод

Ліфт для людей з інвалідністю – рух без обмежень та перешкод

Автор: Григорій Сергієнко 24 Июня 2024 09:39

У сучасному суспільстві важливо забезпечити комфорт для людей з обмеженими фізичними можливостями й зробити все для того, щоб вони не почувалися інакшими, безпомічними.

Розв’язати проблему з пересуванням, підйомом по сходах тощо може сучасний ліфт для людей з інвалідністю. Такий підіймач дозволяє людині на інвалідному візку без перешкод пересуватись навіть у багатоповерхових приміщеннях без сторонньої допомоги. Сучасні конструкції продумані, легкі в користуванні та, що досить важливо, безпечні.

Де варто встановлювати такі ліфти?

Дуже важливо, щоб людина з інвалідністю могла самостійно отримати всі необхідні їй послуги та забезпечити свої потреби. В ідеалі підіймачами для інвалідів мають бути облаштовані:

  • лікувальні та освітні заклади;
  • усі громадські приміщення та зупинки;
  • магазини та заклади харчування;
  • транспорт;
  • поштові та банківські відділення, під'їзди житлових будинків.

Такий підіймач можна встановити навіть у приватному будинку, якщо він має декілька поверхів. Це особливо актуально, коли необхідно, щоб особа з інвалідністю мала вільний доступ до усіх приміщень.

Насправді сьогодні багато відповідальних підприємців облаштували свої приміщення такими ліфтами. Вже реалізовані проєкти компанії FORSTOR, українського виробника, можна переглянути тут https://forstor.ua/ua/our-projects/podjomniki-dlya-invalidov/.

Чому варто встановити саме підіймач?

Варто зазначити, що є будівлі, які вже облаштовані класичними в'їзними пандусами. Але вони не завжди придатні для експлуатації, та й не кожна людина зможе самостійно заїхати на таку конструкцію.

Тому набагато практичніше й зручніше встановлювати саме підіймальні ліфти. Вони поєднують у собі наступні переваги:

  • це надійна, практична та довговічна конструкція;
  • їх можна встановлювати як в середині будівлі, так і зовні;
  • ліфти виготовлені з міцної сталі, тому легко переносять вплив навколишнього середовища та механічні пошкодження;
  • обладнання має просте та зрозуміле управління – людина самостійно може користуватись підіймачем без особливих зусиль;
  • усі ліфти мають надійну систему безпеки. У конструкції продумана наявність огорожі та хвіртки, а також спеціального покриття, що не дозволяє візку ковзати по поверхні.

Гідравліка забезпечує плавний рух, тому відсутні різкі ривки. Керування здійснюється за допомогою пульта, який знаходиться в зоні доступності, людині не треба тягнутись до нього чи просити сторонніх осіб про допомогу.

Де замовити підіймальні ліфти?

Придбати ліфти в Україні можна, замовивши представлені конструкції в компанії FORSTOR. Підприємство працює не лише в нашій країні, а й експортує продукцію до країн Європи. Це говорить про високу якість та надійність ліфтів.

Також спеціалісти компанії не лише виготовляють підіймачі, а й займаються їх встановленням та введенням в експлуатацію. Це вигідно, адже можна замовити цілий комплекс послуг. Бренд пропонує на вибір похилі та вертикальні підіймачі за доступною ціною.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів