Залишились ще з радянських часів: у 2 громадах Миколаївщини виявили до 3 тонн небезпечних хімікатів

На Миколаївщині екоінспектори виявили місця накопичення непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.

Протерміновані хімікати та забруднену тару з-під них знайшли у межах Первомайської та Синюхинобрідської громад.

Про це 29 квітня повідомили в Держекоінспекції Південно-Західного округу:

«Комісійне обстеження 24 квітня ініційоване інспекцією показало, що залишки рідких ХЗЗР зберігаються ще з радянських часів у складських приміщеннях. За результатами інвентаризації 2023 року загальна вага залишків разом із забрудненою тарою становить близько 3 тонн.

Зібрану інформацію передано до Державної екологічної інспекції України для включення до єдиного реєстру місць зберігання ХЗЗР, відповідно до Плану заходів Національного плану управління відходами на 2025–2033 роки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині водоканал запідозрили в забрудненні річки та землі: що показала перевірка

Інспекція також звернулась до громадян з проханням одразу повідомляти відповідні служби, у разі виявлення небезпечних залишків хімікатів або тари з-під них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Одещині депутат організував бізнес на небезпечних відходах та шкодив екології

Фото: Держекоінспекція Південно-Західного округу.

Пов'язані записи

Крадій алкоголю з АТБ отримав підозру в розкраданні бюджетних коштів на Херсонщині

Підозру в привласненні бюджетних коштів під час ремонту Високопільського краєзнавчого музею отримав директор будівельної компанії. Про це повідомили в поліції Херсонської області. Йдеться про ТОВ «Будівництво та відновлення» та його…

Подробиці
Цьогоріч на Херсонщині від пожеж, спричинених рф, постраждали понад 4 тис. га природних територій

Російські терористи щоденно обстрілюють Херсонщину з різних видів озброєння. Нерідко ворожі атаки стають причиною пожеж, як на відкритій місцевості, так й у житлових кварталах населених пунктів області. Лише за першу…

Подробиці