Як просувається відбудова зруйнованої ракетою багатоповерхівки в Сергіївці на Одещині (фото)

Триває відновлення дев’ятиповерхового житлового будинку в селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району. Завершити відбудову планують до листопада цього року.

На якому етапі нині відновлювальні роботи, повідомили днями в Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

«У квартирах виконуємо малярні роботи, продовжуємо демонтаж старих та монтаж нових поверхонь стін та підлоги. У місцях загального користування влаштовуємо стяжку підлоги. Змонтували силовий кабель. Демонтуємо старі та встановлюємо нові водостоки. Крім того, продовжуємо утеплювати основні стіни фасаду та стіни балконів»,зазначено в дописі Служби в соцмережі.

У Службі ще раз підкреслили, що за графіком робіт завершити відбудову планується до листопада 2024 року.

Нагадаємо, 1 липня 2022 року внаслідок російського ракетного удару було повністю знищено перший під’їзд та пошкоджено ще два в багатоповерховому будинку в Сергіївці. Унаслідок трагедії загинули всі мешканці підʼїзду з першого до четвертого поверху – 21 людина.

Відбудова почалася наприкінці минулого року, коли будинок передали під опіку Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Попередній підрядник намагався на капремонті цього будинку привласнити бюджетні кошти в особливо великих розмірах. «Гривна» неодноразово розповідала про махінації приватного підприємства «Квадр 77» та службових осіб територіальної громади Сергіївки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мені соромно дивитися в очі цих людей»: голова Одеської ОВА – про скандал навколо капремонту 9-поверхівки в Сергіївці

На знімках: тривають роботи з відновлення житлового будинку в Сергіївці, червень 2024 р. Фото: Фейсбук/Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці