Очільниця Олешківської МВА заявила про мінування окупантами інфраструктури громади

Росіяни мінують всю інфраструктури в тимчасово окупованій Олешківській громаді. Про це заявила очільниця міської військової адміністрації Тетяна Гасаненко в ефірі проекту “Новини Приазов’я”. 

За її словами, в деяких селах громади повністю відсутнє місцеве населення. Частина населених пунктів перетворені окупантами на руїни. Суттєво скоротилося населення в самому місті Олешки. 

“Деякі села взагалі вже відсутні, якщо говорити, що село – це та територія, яка заселена людьми. Ці “визволителі” визволили цю територію. Там немає нічого, крім руїн. Така ж сама страшна ситуація в Підстепному, Поймі, Пісчанівці”, – каже Тетяна Гасаненко.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Незламні Олешки: як живе місцеве населення серед російських окупантів

Очільника Олешківської МВА зазначила, що наразі розроблено з обласною владою план з деокупації, в якому врахована ситуація із знищенням об’єктів інфраструктури на території громади. 

“Ми розуміємо, що після визволення тимчасово окупованих територій вони (окупанти, – ред.) знищать все, що зможе надавати можливість забезпечувати послугами”, – заявила Гасаненко. 

Нагадаємо, що про мінування росіянами критичної інфраструктури на лівобережжі Херсонщини у листопаді минулого року повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України. За даними ГУР МО, окупанти закопують вибухівку поблизу стаціонарних газорегулювальних пунктів, електричних підстанцій та інших об’єктів.

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці