Корупційний скандал у військовій частині Миколаївщини

У Миколаївській області посадовець однієї з військових частин незаконно нарахував своїм підлеглим 1 млн гривень. Йому повідомлено про підозру – може сісти за ґрати на 8 років.

Як повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань, підозру отримав начальник штабу однієї з військових частин Миколаївщини, через недбалість якого безпідставно було виплачено майже 1 млн гривень з державного бюджету.

Посадовець з березня по липень 2022 року нараховував додаткові виплати 10 підлеглим військовослужбовцям, які нібито виконували бойові завдання на передовій. При цьому ці особи не перебували в районі проведення бойових дій, а деякі з них узагалі були відсутні на службі без поважних причин.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі. Вживаються дії для відшкодування завданих державі збитків.

Як повідомляла «Гривна», у Миколаєві судять капітана юстиції, який допомагав ухилянтам виїхати за кордон.

Пов'язані записи

В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”: “В Олешках двоє чоловіків…

Подробиці
Фейкова грошова допомога, онлайн-шопінг: жителі Херсонщини втратили 276 000 гривень через шахраїв

Протягом останніх кількох діб жителі Херсонщини втратили десятки тисяч гривень, довірившись шахраям. Як повідомляють у поліції, найчастіше аферисти виманювали гроші під приводом оформлення грошової допомоги, телефонували від імені працівників банків,…

Подробиці