Деякі категорії освітян Одеси щомісяця отримуватимуть доплати та премії з міського бюджету

В Одесі цього року міська влада вирішила підтримати працівників навчальних закладів додатковими виплатами, а молодим учителям передбачені щомісячні премії.

Дуже актуальним сьогодні є залучення фахівців до міських шкіл і дитячих садочків. Наразі в Одесі є сотні вакансій педагогів. Тому міська влада вирішила підтримати молодих учителів, які після отримання диплома пішли працювати в міські заклади освіти, повідомляє пресслужба міськради. 

Тож цього року в Одесі запроваджено муніципальну щомісячну премію в розмірі 3000 гривень для молодих учителів.  

«Якщо ви закінчуєте навчання в педагогічному закладі вищої освіти або як молодий спеціаліст уже працюєте в школі чи садочку, розраховуйте на цю доплату», – сказав мер Одеси Геннадій Труханов. 

Крім того, на початку 2024 року одеський міський голова підписав розпорядження про встановлення муніципальної виплати окремим категоріям працівників галузі «Освіта». Згідно з документом, муніципальні доплати будуть щомісяця отримувати 926 освітян. Загалом з бюджету на це виділяють 4 мільйони 248,7 тисячі гривень.

Йдеться про виплати наступним категоріям працівників освіти:

– 88 учителів – молодих спеціалістів, які працюють у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Одеси: по 3 тисячі гривень;

– 25 вихователів – молодих спеціалістів, які працюють у закладах дошкільної та загальної середньої освіти: по 3 тисячі гривень;

– 53 педагогічні працівники Одеського ліцею «Олімпієць» спортивного напряму, комунального навчального закладу «Дитячий будинок “Перлинка”»: по 100 гривень;

– 161 працівник централізованої бухгалтерії Департаменту освіти й науки та відділів фінансування, обліку та бухгалтерської звітності комунальних установ: по 100 гривень;

– 14 директорів, заступників директорів – головних бухгалтерів, заступників директорів – начальників господарсько-економічних відділів комунальних установ: по 200 гривень;

– 12 заступників головних бухгалтерів відділів фінансування, обліку та бухгалтерської звітності комунальних установ: по 150 гривень;

– 50 працівників господарсько-економічного відділу Департаменту освіти та науки Одеської міськради та відділів господарсько-економічної діяльності комунальних установ: по 100 гривень; 

– 350 медичних працівників з відповідною медичною освітою, що входять до штатних розписів закладів дошкільної та загальної середньої освіти: по 100 гривень;

– 173 бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти: по 100 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Освітні заклади Одещини будуть під охороною поліцейських – вимоги до кандидатів

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці