Постраждалим від підриву греблі Каховської ГЕС виплачено понад 200 мільйонів гривень

У 2023 році постраждалим від підтоплення через підрив ворогом Каховської ГЕС виплачено понад 200 мільйонів гривень фінансової допомоги.

Про це повідомляє Мінінтеграції.

«Минулого року фінансову підтримку від держави у розмірі 5000 гривень на особу отримали понад 23 тисячі мешканців Херсонщини та Миколаївщини на загальну суму більше ніж 115 мільйонів гривень.
Крім того, від міжнародних організацій постраждалим жителям цих областей було виплачено допомогу на загальну суму понад 88 гривень гривень. Відповідно, майже 13,4 тисячі мешканців Миколаївщини та Херсонщини отримали по 6600 гривень
», – йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначена грошова допомога виплачувалася людям, які на момент підриву ГЕС проживали (були зареєстровані/задекларовані) у населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Нагадаємо, що 6 червня 2023 року військові армії рф підірвали греблю Каховської ГЕС, спричинивши найбільшу техногенну катастрофу в Європі за останні десятиліття. Теракт карїни-агресорки призвів до масштабної повені на півдні України. Великою водою були підтоплені понад 4300 будинків та загинули щонайменше 34 людини.

На головній світлині: люди вимушені викидати пошкоджене водою майно. Херсон, мікрорайон Корабел, 25 червня, 2023 р. Фото автора.

Пов'язані записи

У ГУР показали, як нищать ворожу логістику на сухопутному коридорі до Криму

Головне управління розвідки України продовжує завдавати ударів по логістиці окупантів на півдні. Цього разу під удар потрапили російські вантажівки, які рухалися маршрутом так званого сухопутного коридору до тимчасово окупованого Криму.…

Подробиці
Пошкоджено будинки, дитсадок та АЗС: наслідки російських ударів по Херсонщині (фото)

22 червня добу армія РФ завдала чергових ударів по населених пунктах правобережної Херсонщини з артилерії та БпЛА різних типів. На Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено 11 людей та пошкоджено 35…

Подробиці