На Миколаївщині продовжують конфісковувати земельні ділянки у громадян рф

Ще дві земельні ділянки, якими володіли громадяни рф, за втручання прокуратури було повернено у власність держави. 

Як повідомили в обласній прокуратурі, правоохоронці забезпечили виконання рішення суду, яким було конфісковано дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 7 га. Зазначено, що земля перебувала у власності росіян. 

“Прокуратурою встановлено, що громадяни рф отримали у спадок вищевказані земельні ділянки. Проігнорувавши вимоги земельного законодавства України, упродовж року вони не здійснили відчуження земельних ділянок. Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, окружна прокуратура звернулася з позовом до суду”, – повідомила пресслужба відомства. 

Суд задовольнив вимоги прокуратури. Наразі відомості про земельні ділянки внесено в Державний реєстр прав на нерухоме майно. 

Нагадаємо, що раніше Херсонська МВА передала ринкове містечко у користування комунальному підприємству. Раніше воно було в оренді в обслуговуючого кооперативу “Комунальний ринок”, який підконтрольний оточенню гауляйтера області володимира сальдо. Зокрема, колишньому депутату міськради Дмитру Больботу, який наразі очолює ринки на тимчасово окупованій частині Херсонської області. 

 

Пов'язані записи

На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці