У Херсоні кооператив, пов'язаний з оточенням Сальдо, лишився одного з ринкових містечок
фото ілюстраційне

У Херсоні кооператив, пов'язаний з оточенням Сальдо, лишився одного з ринкових містечок

Автор: Іван Підлісний 28 Декабря 2023 08:40

Херсонська МВА заявила про передачу земельної ділянки під ринковим містечком на проспекті Святих Кирила та Мефодія у тимчасове користування комунальному підприємству "Сервіс-Опт". 

Раніше земля під ринком була в оренді в обслуговуючого кооперативу "Комунальний ринок", який де-факто був підконтрольний оточенню колишнього мера Херсона, екс-депутата міськради, а нині зрадника України Володимира Сальдо. Зокрема, також одіозному колишньому депутату міської ради від партії "Наш край" Дмитру Больботу. 

За словами очільника міської військової адміністрації Романа Мрочко, в ОК "Комунальний ринок" закінчився термін договору оренди. 

"З метою недопущення суспільного резонансу та припинення можливих незаконних грошових поборів обслуговуючим кооперативом "Комунальний ринок" на проспекті Святих Кирила та Мефодія, у якого закінчився термін договору оренди землі під ринковим містечком, який раніше контролювався громадянином Б., мною було прийнято рішення про передачу у постійне користування даної земельної ділянки КП "Сервіс Опт" Херсонської міської ради", - заявив Мрочко. 

Рішення про передачу земельної ділянки в користування комунального підприємства було прийняте з метою недопущення незаконних поборів на ринку та ухилення від сплати податків. В МВА зазначили, що кошти від оренди торгових місць будуть надходити до бюджету Херсонської громади. 

Варто додати, що під контролем ОК "Комунальний ринок" наразі залишаються працювати ринкові містечка в районі залізничного вокзалу та по вулиці Миру (район Дніпровського ринку). 

Наразі Дмитро Больбот перебуває на тимчасово окупованій частині Херсонської області, де займається керівництвом захоплених ринків, намагався стати депутатом так званої "обласної думи" від путінської "єдиної росії". Херсонській міський суд розглядає кримінальне провадження відносно колабораційної діяльності колишнього депутата міськради. 

Нагадаємо, що Больбот також фігурує у матеріалах провадження щодо захоплення окупантами Центрального ринку під час тимчасової окупації Херсона. За даними слідства, саме Дмитро Больбот у червні минулого року представив працівникам та орендаторам “Центрального ринку” нового директора.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів