У селі Олександрівка Станіславської громади відновили газопостачання. Через російську агресію та пошкодження критичної інфраструктури, більше року цей населений пункт залишався без централізованого газопостачання.
Як повідомляє Херсонська ОВА, у межах спільного проєкту CORE та АТ «Херсонгаз» вдалося повернути людям газ.
«Це була складна та довготривала робота, але головне – є результат. Навесні був розроблений проєкт відновлення, влітку село вже приєднали до центральної газової мережі області. А протягом осені у 60 відновлених домогосподарствах, де вже мешкають люди, підвели газ. Роботи з підключення абонентів тривають», – йдеться у повідомленні ХОВА.
Зазначається, що відновлення газопостачання продовжується і в інших населених пунктах Херсонщини.
Читайте також: У селі на Херсонщині відновили всі пошкоджені окупантами будинки – зараз людей там більше, ніж було до війни
Фото: ХОВА









