Миколаїв отримав нові комфортні та сучасні пасажирські автобуси. Їх місту закупило Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) за фінансової підтримки Уряду Данії.
Як повідомляє Миколаївська міськрада, транспорт нещодавно вийшов з конвеєра української компанії. Як розповів міський голова Олександр Сєнкевич, всього за проєктом Миколаєву мають передати 12 автобусів. Вони поповнять автопарк КП “Миколаївпастранс”.
«Сьогодні ми отримали 2 новенькі автобуси вітчизняного виробництва. До кінця року ми повинні отримати ще 2 одиниці. Загалом всі 12 автобусів за програмою Організації об’єднаних націй ми маємо отримати до кінця березня наступного року», – зазначив Олександр Сєнкевич.
Автобуси якісні та відрізняються низьким споживанням палива. Вони можуть вмістити до 60 пасажирів і пристосовані під перевезення людей з інвалідністю.
Олександр Сєнкевич відзначив, що завдяки співпраці з партнерами Миколаїв поповнює парк пасажирського транспорту. Міська влада і надалі працює у цьому напрямку. Тому сьогодні викликом є не дефіцит рухомого складу, а брак водіїв.
«Найбільша наша проблема – це наявність водіїв. Ми запрошуємо водіїв до наших муніципальних компаній «Миколаївпастранс» і «Миколаївелектротранс», які офіційно сплачують зарплатну та надають соціальні гарантії», – зауважив Сенкевич.
З питань працевлаштування містяни можуть звертатися за такими телефонами:
– (050) 768-04-83 (КП «Миколаївпастранс»);
– (0500 327-48-91 (КП «Миколаївелектротранс»).
Раніше «Гривна» повідомляла, що у Миколаєві не вистачає маршрутних автобусів. Влада планує збільшити кількість комунального транспорту.









