У Миколаєві наразі не вистачає маршрутних автобусів. Тож,під час чергової сесії Миколаївської міської ради депутати затвердили Програму розвитку комунального автобусного транспорту міста Миколаєва на 2024-2026 роки.
Як повідомляє Миколаївська міськрада, програмою передбачена закупівля 26 автобусів та відбудова автобусного депо. Купівля автобусів проводитиметься за кредитні кошті Європейського інвестиційного банку за прикладом «зелених» автобусів.
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що частина комунального транспорту була пошкоджена обстрілами, деякі автобуси мобілізували і тепер вони використовуються для потреб армії. Тобто необхідність в транспорті існує.
Що стосується ремонту депо, то у бюджеті коштів на це не передбачено, їх планують віднайти за сприяння донорів.
Раніше «Гривна» повідомила, що міська рада Миколаєва на сесії ухвалила рішення виділити додаткові кошти на допомогу ЗСУ. Завдяки допомозі міста для захисників придбають дрони, засоби зв’язку та прилади нічного бачення.
Фото: КП “Миколаївпастранс”









