День 673. 28 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Дівчина, яка опинилась на Херсонському вокзалі під час обстрілу написала, що вперше відчула як це бути ціллю. А я подумала, що за 13 місяців після визволення, ми, всі хто тут, вже звикли бути ціллю. Не знаю, чого ми так чипляємось за це місто. Чесно, не знаю.

***

Больбот Дмитро Олександрович, “директор” окупаційної Херсонської облспоживспілки, який шість разів був депутатом Херсонської міської ради, ходить у шапці Санта-Клауса по захопленому ринку в Каховці і роздає місцевим дітям цукерки з Рязані.

***

Херсонщину боронять унікальні люди.

До повномасштабного вторгнення  тероборонівець з позивним”Дід” обіймав посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту одного з районів на Херсонщині. А нині дбає про забезпечення боєздатності особового складу.

До речі, в перші  дні повномасштабної війни вивіз  чимало зброї нашим воїнам.

***

росія – країна терорист. Якщо у когось у світі ще залишилися з цього приводу сумніви – приїжджайте до Херсона і проживіть тут хоча б місяць.

***

У мене вдома у дворі камера стоїть, добре, що інтернет є, то я можу бачити що відбувається, чи немає бажаючих залізти у двір. Камера реагує на рухи та на звуки. Якщо є рух, вона вмикається, записує відео і мені у смартфон направляє сповіщення. Така ж функція при виявленні звуків. То останній час постійно йдуть сповіщення, по декілька разів на годину. Але рухів ніяких немає – зато гепи та прильоти постійно лунають в Херсоні. Ось і камера постійно спрацьовує на ці звуки приходів з лівого берега.

***

Набор для выживания в Херсоне: солнечная панель, пауэр-банка с фонариком, походная ёмкость для приготовления еды.

***

Ми на Різдво в Херсоні завжди індика купляли. Замовляли у тьоті Олесі на центральному ринку заздалегідь. Щороку як по накатаній. А приїхали у Коломию і не можемо ту індичку ніде купити. Немає. Шукали, шукали і от мені каже одна молодиця – слухайте, а давайте я вам індострауса дістану. Подумали-подумали, і вирішили, що в цьому році обійдемося. От москаля виженемо, тоді і справжнього страуса засмажимо. Аби в духовку вліз

 

Пов'язані записи

Понад 14 млн грн на ліквідацію наслідків обстрілів: у Херсоні уточнили програму аварійних робіт

У Херсонській громаді працюють 11 аварійних бригад комунального підприємства «Парки Херсона», які закривають вибиті вікна, ремонтують покрівлі та усувають пошкодження після російських атак.   Начальник ХМВА Ярослав Шанько затвердив зміни…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці