Нова система оплати проїзду в електротранспорті: у «Миколаївелектротрансі» відповіли на проблемні питання

Днями «Гривна» повідомила, що Миколаїв став першим містом в Україні, де запроваджується нова система оплати в електротранспорті. За даними КП «Миколаївелектротранс» у місті вже понад 5 тисяч пасажирів сплатили за проїзд у трамваях та тролейбусах за допомогою нової системи оплати через QR-код для користувачів усіх банків України.

Про це повідомляє Миколаївська міськрада.

Зазначається, що після нововведення у громадян також є можливість зробити пересадку між будь-якими одиницями тролейбусів і трамваїв впродовж години без додаткової оплати, але це доступно лише для пасажирів, які сплачують новим єдиним QR-кодом.

На підприємстві також відповіли на найпоширеніші запитання, які виникли в ході тестування нової системи:

–        сканувати QR-код потрібно камерою мобільного телефону, а не додатком Приват24, інакше буде вибивати помилку зчитування коду;

–        оплачений квиток зберігається у вкладках чи історії браузера, яким користуєтесь;

–        повні дані карти вашого банку потрібно буде ввести один раз — потім інформація зберігається для оплати наступних поїздок.

У разі виникнення будь-яких питань щодо оплати звертайтесь за телефоном: (068) 813-32-65.

Читайте також: У Миколаєві критична інфраструктура може стати незалежною та автономною

Пов'язані записи

На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці