На Херсонському напрямку ЗСУ за добу знищили 23 російських військових

Сили оборони півдня продовжують систематично нищити ворога на Херсонському напрямку. Як повідомили в ОК “Південь”, за добу українські військові ліквідували 23 російських окупантів. 

Серед втрат рашистів також 3 гармати різного калібру, 11 одиниць автомобільної техніки та один човен. Українські військові знищили польовий пункт боєпостачання та два спостережних пункти. 

В пресслужбі ОК “Південь” додали, що ворог нарощує фортифікаційне обладнання позицій і намагається підтягнути туди певні резерви.

“Збільшено кількість спостережних пунктів та вогневих позицій, продовжується тиск на правий берег артилерійськими обстрілами, активізує застосування дронів. В той же час ознак формування наступальних угруповань не виявлено”, – зазначили Сили оборони півдня. 

Нагадаємо, що раніше окупаційні чиновники Каховки та Нової Каховки оголосили про проведення так званої “евакуації”. За інформацією видання “Гривна”, таким чином російська армія готується до зимового періоду, вишукуючи нові місця дислокації серед цивільного населення. 

 

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці