У Миколаєві людей поважного віку вчать комп’ютерній грамотності. Навчання відбувається у міській бібліотеці. Найбільша увага – безпеці у кіберпросторі.
Як повідомляє Миколаївська міськрада, у міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В.Хоменка навчають комп’ютерній грамотності людей поважного віку. Такі заняття дозволяють отримати цифрові навички, які стануть у нагоді для вирішення побутових питань.
«Наразі курси проходять 25 студентів віком 55 плюс. Це мешканці міста та вимушені переселенці.
Навчання організовано в рамках бібліотечного проєкту “Всі кольори життя”, що започатковано у 2012 році. За цей час програма курсів неодноразово змінювалась та удосконалювалась», – йдеться у повідомленні міськради.

Зазначається, що раніше основна увага приділялась вивченню смартфона та Skype. А наразі основна увага приділяється навичкам користування пошуковими системами.
«Останнім часом нерідко люди поважного віку потрапляють на гачок шахраїв. Тож наше завдання полягає також у тому, аби навчити їх медіаграмотності. Відтак навчаємо їх безпечно шукати інформацію в інтернеті та перевіряти новини», – повідомляють у бібліотеці.
Читайте також: Спадщина, матеріальна допомога, відшкодування за пошкоджене житло – у Мін’юсті відповіли на запитання переселенців
Фото: Миколаївська міськрада.









