За співпрацю з окупантами засуджено колишнього експерта-криміналіста з Херсона

За обвинуваченнями прокурорів у суді доведено провину колишнього експерта-криміналіста у колабораційній діяльності. Чоловік добровільно працював в окупаційному «Експертно – криміналістичному центрі ГУ МВС в Херсонській області».

Як повідомляє Херсонська облпрокуратура, вироком суду колаборанта засуджено до 15 років позбавлення волі з позбавленням права надавати публічні послуги, обіймати посади у владних, правозахисних та правоохоронних органах строком на 15 років та з конфіскацією майна.

 «Прокурорами у суді доведено, що засуджений у період дії воєнного стану добровільно пішов на співпрацю з ворогом. У травні 2022 року він обійняв посаду так званого «начальника лабораторії наркотичних засобів та психотропних речовин, лікарських засобів та отруйних речовин, вибухових речовин та продуктів пострілу» у псевдоправоохоронному органі – «Експертно – криміналістичному центрі ГУ МВС в Херсонській області», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Раніше «Гривна» повідомляла, що ще двом жителям Херсонщини заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності. Це депутат Каховської райради та жителька Херсона – обоє отримали «посади» в окупаційних органах влади.

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці