У Миколаєві опалювальний сезон стартував 14 листопада. Міськрада запевнила, що впродовж 10 діб усі в місті будуть з теплом. Проте ще й досі є багатоквартирні будинки, в квартирах яких холодні батареї. І винні у цьому аж ніяк не теплопостачальники, а керуючі компанії та управління ОСББ.
Як повідомляється на сайті Миколаївської міськради, департамент ЖКГ закликає керуючі компанії та ОСББ якомога швидше відпрацювати звернення мешканців щодо відсутності тепла в оселях.
“Якщо теплоносій надходить до будинку, а організація, яка надає житлові послуги, не прийняла його, будемо вживати заходів адміністративного характеру. Зокрема, буде складено акти щодо притягнення до відповідальності за порушення у сфері прав споживачів. Це передбачено чинним законодавством”, – інформують в департаменті.
Зазначається, що перші випадки вже зафіксовані. Декілька ОСББ не поспішали пускати теплоносій в мережі будинків, щоб змусити людей заплатити борги за попередні періоди.
Голови таких ОСББ вже отримали приписи. Якщо не виконають вимогу підключити тепло в короткий термін, їм доведеться сплатити ще й штраф.
Читайте також: Що робити миколаївцям, якщо батареї у квартирі будуть холодні









