21 листопада у Миколаєві відбулася церемонія вручення почесної відзнаки “За оборону міста Миколаєва”. Нагороду започаткував міський голова Олександр Сєнкевич, аби відзначити та закарбувати для нащадків імена тих людей, хто самовіддано та без страху став на захист свого міста в перші дні повномасштабного вторгнення.
Як повідомляє Миколаївська міськрада, серед цих людей не лише військові, а й працівники комунальних підприємств, волонтери та звичайні миколаївці, які своєю працею та сміливістю не дали ворогу захопити Миколаїв.
“Це – нагорода миколаївців. Це відзнака вас як людей, які захистили наше місто та не дали його захопити. Невідомо, що саме зіграло вирішальну роль у цьому, але відомо, що люди об’єдналися і в першу чергу військові стали на оборону й не далі ворогу зайти у місто. Сьогодні мені випала така честь подякувати вам всім”, – відмітив Олександр Сєнкевич.
В цей день вручили 15 медалей, три з них – посмертно.
“Хочу також подякувати родинам тих, хто віддав найцінніше – своє життя. Ці слова, на жаль, вже стали звичними для нас, але за ними стоїть велике горе рідних і близьких. І звичайно, що майбутні покоління повинні бути вдячними, пам’ятати про подвиг цих людей і піклуватися про їх нащадків”, – наголосив міський голова.
Це вже третє нагородження людей, які першими стали на захист нашого міста, та не останнє. Адже Миколаїв – це місто героїв.
Читайте також: Жителям Миколаєва, які отримали поранення, видають матеріальну допомогу – встигніть подати заяву









