Жителям Миколаєва, які отримали поранення, видають матеріальну допомогу – встигніть подати заяву
Ілюстративне фото

Жителям Миколаєва, які отримали поранення, видають матеріальну допомогу – встигніть подати заяву

Автор: Марина Поліщук 19 Ноября 2023 18:40

Понад 100 миколаївців та ВПО, які зазнали поранень внаслідок обстрілів Миколаєва, вже отримали одноразову матеріальну допомогу від міста. Виплачено майже 600 тис. гривень, повідомляє преслужба міськради.

Прийом заяв від населення триває, адже це ще навіть не половина від зареєстрованої кількості постраждалих.

«До повномасштабної війни матеріальну допомогу з міського бюджету надавали тим, хто опинився в скрутному становищі, потребував коштів на лікування тощо. З початком великої війни у фокусі уваги саме ті, хто постраждав внаслідок воєнних дій. Це цивільні, що отримали поранення, або втратили рідних при обстрілах міста», - розповів директор департаменту праці та соціального захисту міськради Сергій Василенко в ефірі Українського радіо Миколаїв.

Станом на початок листопада людям, які втратили рідних, виплатили понад 2 млн гривень з бюджету громади. 

Сергій Василенко звернув увагу містян, що до кінця року ще є час, аби подати документи та отримати кошти. 

Для тих, хто зазнав поранень, сума допомоги може становити до 10 тис. гривень. 

Заяви приймають в управліннях соціальних виплат та компенсацій за місцем проживання. За якими адресами звертатися та які документи потрібна – «Гривна» розповідала тут.

Також у місті працюють благодійні організації, які надають різні види допомоги та можуть підтримати містян у складних ситуаціях. Так, нещодавно Департамент праці та соціального захисту населення підписав меморандум про співпрацю з благодійним фондом «Щедрик», додають у міськраді.

Планують реалізацію спільних проєктів для жителів Миколаєва, зокрема фахівці фонду надаватимуть консультаційну підтримку. Кожен може звернутися та дізнатись, які організації діють в місті та кому адресувати конкретні проблемні питання.

Для отримання більш детальних роз’яснень можна звертатися за телефоном: (0512) 67-63-91.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів