За поданням Первомайської окружної прокуратури суд визнав винною колишню начальницю відділення – головного менеджера з обслуговування клієнтів одного з районних відділень банку на Миколаївщині. Жінка шляхом зловживання своїм службовим становищем заволоділа коштами клієнтів фінустанови.
Про це повідомляє Миколаївська облпрокуратура.
У судовому засіданні доведено, що жінка з грудня 2010 року по квітень 2017 року, зловживаючи службовим становищем, перерахувала на рахунки довірених осіб майже 1 млн грн з депозитних та кредитних рахунків клієнтів банківської установи.
Провину жінки у суді доведено в повному обсязі.
Їй призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Читайте також: На Миколаївщині ексдиректорка відділення “Укрпошти” заволоділа 350 тисячами гривень з каси









