На Миколаївщині ексдиректорка відділення “Укрпошти” заволоділа 350 тисячами гривень з каси

Миколаївські правоохоронці повідомили про підозру ексдиректорці відділення “Укрпошти” в Миколаївському районі. Про це заявив в пресслужбі обласної прокуратури Миколаєва. 

Колишній очільниці відділення інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану.

За даними слідства, підозрювана, зловживаючи службовим становищем, вилучила з каси поштового відділення майже 350 тис грн, якими у подальшому розпорядилась на власний розсуд.  

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як раніше повідомляла “Гривна”, правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно 56-річної мешканки Миколаєва, якій інкримінують несанкціоноване поширення інформації про розташування Збройних сил України. Жінка передавала дані про дислокацію ЗСУ в Херсонській та Миколаївських областях родичу на тимчасово окупованій території. 

 

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці