На Херсонщині від вибухонебезпечного залізяччя звільнили п’яту частину деокупованого правобережжя

Розмінування деокупованої території Херсонщини – процес, який триває постійно. Кожен день близько 800 саперів, вибухотехників ДСНС, ЗСУ, ТРО, ДССТ, ГУНП, НГУ, а також операторів протимінної діяльності метр за метром обстежують звільнені території та очищають землі вільного правобережжя від мін та іншого небезпечного залізяччя. Наразі вже 20% де окупованої Херсонщини обстежені на убезпечені.

Про це повідомила заступниця начальника Херсонської ОВА Ольга Малярчук.

«Зупинюся на питанні розмінування регіону. Над цим щодня працюють до 140 груп саперів з низки відомств. Загалом це близько 800 фахівців», – зазначає Малярчук.

За її словами, завдяки цій роботі майже 20% правобережжя Херсонщини очищено від «російського небезпечного сміття». Йдеться про понад 133,5 тисяч гектарів територій, з яких майже 112 тис. гектарів – землі сільськогосподарського призначення.

Раніше «Гривна» повідомляла, що завдяки розмінуванню аграріями полів на Херсонщині, урожай цьогоріч – на високому рівні.

Пов'язані записи

Внаслідок ворожої дронової атаки постраждав працівник Херсонської МВА

Окупанти продовжують дроновий терор Херсонської громади. Сьогодні, 25 червня, під удар ворожого БпЛА потрапив працівник Херсонської міської військової адміністрації. Російський безпілотник атакував 53-річного працівника ХМВА близько 14:55 у Центральному районі…

Подробиці
Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці