З початку повномасштабної війни у Миколаєві пошкоджено близько 400 багатоповерхових будинків і близько 800 приватних. А 60 приватних будинків знищено цілком. Станом на кінець жовтня миколаївці подали 1791 заяву на отримання грошової допомоги від держави на ремонт пошкодженого війною житла.
Про це повідомляє Миколаївська міськрада.
За словами заступника директора департаменту ЖКГ Ігоря Набатова, вже опрацьовано 917 заяв. З них задоволено 512. Загальна сума компенсації становить понад 18,8 млн грн. На картки миколаївцям вже надійшло 8,2 млн грн.
405 осіб отримали відмову. Одна з причин – наявність у будинку пошкоджених місць загального користування. Втім, за словами посадовця, мешканці можуть повторно подати заяви після проведення ремонтних робіт та відновлення всіх пошкоджених місць.
“Наприклад, понад два десятки мешканців будинку по вул. Адміральській, 36 зараз можуть знову подати заяви та отримати компенсації. Така ж ситуація у жителів будинку по вул. Космонавтів, де буде запускатися ремонт, і люди матимуть можливість направити документи для відшкодування”, – зазначив Ігор Набатов.
Раніше «Гривна» повідомила, що школи у Миколаєві залишаються під прицілом ворога. Тому освітні заклади для відвідування дітьми поки що закриті.
На головній світлині: обгорілий після ворожої атаки будинок по вул. Адміральській у Миколаєві. 15 серпня 2023 року. Фото: «Суспільне Миколаїв».









