Ворог б’є по правобережжю Херсонщини снарядами з агітками

Окупанти щодня випускають про правобережжю Херсонщини сотні смертоносних снарядів.  Проте, 19 жовтня, ворог бив по одному з населених пунктів правобережжя снарядами з листівками-агітками.

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Російський «агітпром» у снаряді.

Сьогодні окупанти випустили снаряд по одному з населених пунктів правобережжя. Але замість боєприпасів – довкола розсипалися агітки.

«Удар» по свідомості наших військових «прицільний»: пишуть, що воюємо ми за Америку, що потрібно «зробити правильний вибір і воззʼєднатися з братнім народом і спільно боротися з фашизмом, як колись це робили діди та прадіди. От як ще пояснити фашистам, що вони і є фашистами?!», – написав Прокудін.

Він зауважив, що ж, паперу рашисти не пожаліли. Проте він згодиться для розпалювання багаття.

«Та й текст вже більш грамотно написаний. Так московити скоро опанують українську», – написав очільник ХОВА.

Раніше «Гривна» писала, що Інститут вивчення війни заявив про вдалий рейд ЗСУ на лівобережжя Херсонщини.

Пов'язані записи

Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл на Херсонщині: 13 людей постраждало

26 червня під ворожими обстрілами перебували насалені пункти Херсонщини. Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл: Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Інженерне, Киселівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Станіслав, Олександрівка, Софіївка, Широка Балка,…

Подробиці
У Зимівнику внаслідок артобстрілу поранено комунальника

27 червня окупанти атакували Зимівник. Ворог бив з артилерії. Як повідомили у Херсонській ОВА, внаслідок артилерійського обстрілу постраждав працівник комунального підприємства. У 60-річного чоловіка діагностували мінно-вибухову травму. В ХОВА додали,…

Подробиці