Постраждалим від підриву Каховської ГЕС херсонцям пропонують пожити у Сербії

У результаті проведених перемовин уряд Сербії погодився забезпечити тимчасове – на 4-6 місяців проживання родин, постраждалих через підрив росіянами дамби на Каховській ГЕС. Проживати постраждалі будуть у нових Центрах для біженців готельного типу.

Про це повідомляє Херсонська МВА.

«Охочі будуть розміщені у Центрі для біженців м.Вранє, в якому зараз вже перебувають близько 70 громадян України.

Кожній родині буде надано повністю відремонтовану мебльовану кімнату з власним санвузлом, забезпечено триразове харчування, невідкладне медичне обслуговування», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що умови, які Сербія надає тимчасово переміщеним особам з України, є одними з найкращих у Європі, а зазначені центри фінансуються, в основному, за рахунок програм ЄС.

Контактна особа – Наталя ГАВРИЛЕНКО, керівник волонтерської мережі «Сталеві мурахи Херсон» ГО «Рух «Платформа Королев». Телефон: (066) 993-97-96.

Посилання на вебсторінку:

Centri za azil i prihvatni centri | Komesarijat za izbeglice i migracije Republika Srbija

Раніше «Гривна» повідомляла, що жителі Херсонщини відчувають себе найбільш вразливими в країні.

Фото: Херсонська МВА.

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці