На Херсонщині судитимуть жительку Станіславської громади: брала участь в організації псевдореферендуму

Прокурори Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Станіславської громади. ЇЇ звинувачують у співпраці із ворогом.

Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, слідством установлено, що обвинувачена у вересні 2022 року брала участь у роботі так званої «виборчої комісії» у Херсонському районі, створеної окупаційною владою для проведення псевдореферендуму щодо виходу зі складу України і приєднання до рф тимчасово окупованої території.

«У супроводі військових рф, жінка ходила по домівках мешканців села Станіслав, закликаючи їх ставити потрібну «відмітку в бюлетнях», вела облік осіб які вже проголосували.

Після завершення псевдоволевиявлення вона передала бюлетні військовим рф, для подальшої фальсифікації результатів так званого голосування», – йдеться у повідомленні.

Наразі жінка утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.

Раніше «Гривна» повідомляла, що кар’єристам із Новотроїцької громади на Херсонщині оголошено підозру у співпраці з окупантами.

Пов'язані записи

Додому повернулися 8 захисників з Херсонщини, які перебували в російському полоні з 2022 року

З російського полону звільнили 160 українських військових, серед яких жителі Херсонщини. “Маю справді радісну новину для Херсонщини. У межах сьогоднішнього обміну з російської неволі додому повернулися вісім наших земляків, які…

Подробиці
Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл на Херсонщині: 13 людей постраждало

26 червня під ворожими обстрілами перебували насалені пункти Херсонщини. Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл: Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Інженерне, Киселівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Станіслав, Олександрівка, Софіївка, Широка Балка,…

Подробиці