Мені здається дуже правильним, що у нас тепер буде вулиця Юрія Керпатенка, імпонує, що пішохідна частина вулиці суворова буде називатися Європейською. Що не буде московської нарешті вулиці. І що скверу і вулиці на честь пушкіна не буде.
***
До окупації поняття “Свобода”, “Вільна” сприймалося геть по іншому. І тільки той, хто пройшов шлях неволі і окупації тепер точно знає смак, відчуття, і справжність цих понять. Практично усі люди, які вирвалися з окупації, перше про що кажуть:” МИ – Вільні!!!!!” Вчора я отримала ще одне смс від ще однієї близької мені людини : “Ксюша, я Вільна!” Для мене ці три слова достатньо, щоб зрозуміти, що людина вирвалася з того пекла і зараз в небезпеці. А я щаслива, що ще одна людина жива і я сподіваюся її обійняти.
***
Я стояла на зупинці. Собачка лежала біля зупинки. І тут почали бахкати. Собачка підскакує і швиденько заскочила в укриття. Ну і я зайшла за нею. Отакі розумні в Херсоні собаки.
***
Подолання наслідків Колоніалізму в Херсоні, призведе до необхідності долати наслідки Мрочконізму…
СБУ оголосила підозру 57 держзрадникам, які погодилися працювати в окупаційному органі “мвс рф”, викрадаючи та катуючи земляків на Херсонщині.
***
Днями прогулялися парком Херсонська фортеця. Пустка, все заросло, картинка гнітюча. Хочу, щоб в Херсон повернувся настрій. Чекаю і сподіваюся…
***
Орки, залишаючи Херсон, залишити по собі багато цікавої документації.
Бардак, який твориться в «другій армії світу», насправді має грандіозні масштаби.
Всі знайдені документи передаємо у відповідні служби, що, в свою чергу, наближує нашу перемогу.
Звертають до всіх мешканців звільнених територій області. Якщо знаходите документацію, залишену орками, прохання передавати її и до поліції або СБУ. Іноді серед цієї макулатури знаходяться справжні «діаманти».










