Російські ЗМІ підтвердили розстріл рашистами мирного населення в окупованих Великих Копанях

Російські так звані “засоби масової інформації” підтвердили черговий злочин окупаційної армії проти цивільного населення на тимчасово окупованій частині Херсонщини. 

Видання “Осторожно, новости”, яке пов’язано з одіозною блогеркою Ксенією Собчак, повідомило про розстріл військовослужбовцями рф мирних жителів в окупованому селі Великі Копані. 

Нагадаємо, що рашисти застрелили двох працівників місцевого шиномонтажу після спільного розпивання алкогольних напоїв на робочому місці цивільних. Між військовими та працівниками стався конфлікт, результатом якого стало вбивство останніх. Трапилося це наприкінці минулого тижня. 

Як пише Telegram-канал Собчак, затримали росіян, які застрелили двох працівників шиномонтажу, біля одного з місцевих торгівельних комплексів. Відомі також імена двох з них – 30-річний Дмитро з Підмосков’я, 25-річний Кирило з Новочеркаська та 33-річний військовий рф, ім’я якого не називають. 

“Осторожно, новости”, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що Дмитро (фото якого також було оприлюднено), зізнався, що військові розпивали алкогольні напої із загиблими. Через деякий час розпочався конфлікт. Військовий армії ворога почав вимагати від працівників шиномонтажу документи, але отримав відмову. Це й стало причиною розстрілу. 

Наразі відомо, що у окупанта було відібрано зброю та боєкомплект. Самого Дмитра було передано окупаційній “військової поліції”, яка начебто відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства. Чи відкрито подібне кримінальне провадження українськими правоохоронцями за даним фактом, поки невідомо. 

 

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці