З російського полону звільнили 160 українських військових, серед яких жителі Херсонщини.
“Маю справді радісну новину для Херсонщини. У межах сьогоднішнього обміну з російської неволі додому повернулися вісім наших земляків, які перебували у полоні з 2022 року. Серед них – воїни Державної прикордонної служби, Військово-Морських сил, Десантно-штурмових та Сухопутних військ”, – розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Він додав, що наймолодшому захиснику – 27 років, найстаршому – 41.
Фото ілюстративне, Володимир Зеленський








