У Криму окупанти ввели режим надзвичайної ситуації

На тлі дедалі більших труднощів, з якими не в змозі справитися окупаційна влада в Криму, на півострові запровадили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.

Про відповідне рішення повідомив призначений Кремлем гауляйтер Криму Сергій Аксьонов. За його словами, режим надзвичайної ситуації ввели з 13.00 26 червня.

Крим

Скриншот з окупаційних джерел

Режим НС нібито запровадили для «впорядкування питань економічного характеру» та забезпечення «стабільного функціонування всіх сфер життєзабезпечення населення».

Однак запровадження такого режиму відбувається на тлі дедалі серйозніших проблем із логістикою та постачанням до окупованого півострова, про які у своєму зверненні Аксьонов змовчав.

Як повідомляла «Гривна», наразі в Криму фактично відсутнє залізничне сполучення, заборонено проведення будь-яких спортивних заходів та змагань, заборонено роботу дитячих таборів до 1 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Криму окупанти екстрено закривають дитячі табори та розвертають автобуси з дітьми

Крім того, як повідомляв гауляйтер Аксьонов, на кримських АЗС припинили продаж пального для фізичних та юридичних осіб як за талонами, так і за готівковий і безготівковий розрахунок.

Наразі росіяни запровадили нові обмеження на Кримському мосту: цивільним дозволили перевозити не більше 200 літрів пального. Про це пише «Жовта стрічка». Перевозити пальне можна лише в місткостях, які проходять перевірку рентгеном.

Крім того, за даними активістів, після ураження поромної інфраструктури в районі Керчі переправа для великовагового транспорту фактично не працює, а водіям повідомляють про її закриття на тривалий час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В адміністрації гауляйтера Сальдо паніка через удари Сил оборони по логістиці – рух опору

Фото: UNIAN

Пов'язані записи

На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці
«Необхідно по окремій комісії у кожне село»: дві громади Херсонського району відзвітували про дистанційне обстеження житла

У громадах Херсонського району триває робота комісій з обстеження пошкодженого та зруйнованого житла. Про останні результати відзвітували Дар’ївська й Станіславська ТГ. Темпи дистанційного обстеження зруйнованих та пошкоджених будинків у селах…

Подробиці