Спека та суха погода продовжують ускладнювати ситуацію на Миколаївщині. Лише за минулу добу рятувальники 19 разів виїжджали на гасіння пожеж, а полум’я охопило понад 30 гектарів території.
Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Найнебезпечніша ситуація склалася в Баштанському районі. Там вогонь перекинувся із сухої рослинності на поле з пшеницею. Пожежникам вдалося зупинити полум’я на площі 20 гектарів і не дати йому поширитися далі.

Не обійшлося без пожеж і в населених пунктах. У Миколаєві загорілася господарська споруда, у Новій Одесі палав легковий автомобіль, а в селі Сирове Первомайського району вогонь знищив близько 20 тонн сіна, яке зберігалося в господарській будівлі.
У ДСНС наголошують, що більшість виїздів зараз пов’язані саме із займанням сухої рослинності. До гасіння масштабних пожеж довелося залучати не лише рятувальників, а й місцеві пожежні команди, фермерську техніку та правоохоронців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З початку року на Миколаївщині виникла 131 пожежа у природних екосистемах: вигоріло понад 33 га
Фото: ДСНС Миколаївщина









